Hotem MCM Plus *** Hotem MCM Plus *** Hotem MCM Plus *** Hotem MCM Plus ***
Hotel MCM

Rezerwacje

Polecamy

Hotel MCM Plus

Oferta

Hotel MCM Gorzów oferuje państwu tanie noclegi w wysokiej klasy pokojach jedno, dwu i trzy osobowych na dwóch poziomach. Pokoje wyposażone są m.in. w telewizor z odtwarzaczem DVD, TV-SAT, Internet bezprzewodowy, biurko do pracy, fotel oraz wygodne łóżko. Wszystkie pokoje mają duże, przestronne łazienki z prysznicem. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Gości, w hotelu zainstalowano nowoczesne systemy zamykania drzwi tzw. karty. W trosce o osoby niepełnosprawne w MCM HOTEL GORZÓW zainstalowano specjalny podjazd dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Na zmotoryzowanych gości hotelu czeka parking strzeżony, który pomieści 25 aut. Zarówno obiekt jak i parking jest monitorowany przez system kamer wizyjnych 24h.

Na terenie hotelu znajduje się mini galeria z wystawami prac lokalnych artystów. Zainteresowani goście mogą je kupić.

Wyżywienie

W cenę każdego pokoju wliczone jest smaczne śniadanie. Serwowane przez cały tydzień w godz. 7:00 - 11:00. Hotelowa sala konsumpcyjna może pomieścić 30 osób.

Konferencje

Klimat Hotelu MCM ma sprawić, że zrelaksujesz się, wypoczniesz i zapomnisz o pracy; ale jeśli byś musiał pracować to w każdym pokoju jest Internet bezprzewodowy. W sali konferencyjnej dla 30 osób możesz zorganizować konferencję lub spotkanie biznesowe. Sala wyposażona jest w podstawowy sprzęt do prowadzenia konferencji (m.in. projektor multimedialny, ekran, odtwarzacz DVD ) wraz z możliwością połączenia do Internetu.

Dla gości na terenie całego hotelu działa spot Wi-Fi z bezprzewodowym Internetem.